Wszyscy jesteśmy świętymi

Wszyscy!

Nienawidzę hipokryzji. Nie cierpię. A spotykam się z nią ostatnio zbyt często. Ludzie są tacy obłudni, że czasami, aż trudno mi wierzyć w to co widzę/słyszę. Wszyscy jesteśmy świętymi. Wszyscy! Bez winy, nieskazitelni. Wszystko nam przeszkadza i nas denerwuje, wszystko jest złe.

Do czasu aż nam się coś nie przytrafi. Wtedy zaczynamy tłumaczyć się, że przecież każdemu może się zdarzyć, to nic takiego, no przecież nic się nie stało. Ale niech zrobi to ktoś inny, to samo, identyczna sytuacja to go zrównasz z ziemią. FUCK LOGIC!

Ale już najgorszym rodzajem są tacy typowi, prawdziwi hipokryci, którzy udają przed wszystkimi świętych, szerząc słowa świętości swej. Znacie takich ludzi, jest ich wszędzie pełno. Oni uważają, że coś jest złe jak ktoś to robi, ale kiedy robią to oni, naaah. Hipokryzja w czystej postaci.

Ktoś nie lubi jak ktoś przeklina. Samemu klnąc jak szewc.
Komuś przeszkadza jak ktoś mlaska, ale sam ciapie jak świniak.Ktoś uważa, że dziewczyna jest lekkich obyczajów(czyt. dziwka), samemu puszczając się na prawo i lewo, bo LUBI seks.

Takich przykładów jest mnóstwo! Mogłabym wymieniać cały dzień, ale przecież po co?

Już dawno miałam skrobnąć o hipokryzji, która otacza nas w każdym aspekcie życiowym. Każdy w jakiś sposób, choćby minimalny, jest hipokrytą. Albo po prostu zdarza nam się nim być. Chciałabym, żeby było tego troszkę mniej, żeby ludzie chociaż reprezentatywni, czyli politycy chociażby, czy ludzie na większych/ważniejszych stanowiskach przestali tacy być. Byłoby duuużo lepiej, dużo prawdziwiej. A tak tylko wszędzie obłuda, a ja sobie mogę pomarudzić na blogu, bo mi wolno.

Co Wy sądzicie o hipokryzji? Kiedy ostatnio byliście świadkiem jej przejawów?
Piszcie w komentarzach ;)


Cześć! Ale super, że tu jesteś! Wiesz, już niedługo będę najlepszą blogerką na świecie. Dzięki Tobie mogę być też najpopularniejszą. Jeśli chcesz mi w tym pomóc i choć w minimalnym stopniu myślimy podobnie, to zostaw pod wpisem lajka albo komentarz, wiesz, że nic mnie tak nie motywuje :) Oczywiście jeśli chcesz dowiadywać się o moim tekstach jako pierwszy, to lajknij mój fanpage. Dzięki! ;)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s