Walentynki i po Walentynkach

Wrażenia, przemyślenia i stwierdzenia… 

Nie wiem jak Wasze Walentynki ale moje były udane. Choć dzień nie rozpoczął się dobrze, musicie wiedzieć, żeby nigdy nie rezygnować z tego co się ma i nie odpuszczać.

Może powinnam, ale nie śledzę fejsbukowego walla w ten dzień. Z tego względu, że wystarczyło mi jedno zerknięcie na niego u siostry i prawie zebrało mi się na… cóż wymioty. Wiecie niby to w sumie normalny dzień, ale jednak jakieś święto. I w sumie nie jakieś tylko całkiem ważne jakby nie patrzeć. I ludzie chcą dostać wściku macicy or jajek booo so walentynki i trzeba oznajmić całemu światu jakim się jest kurwa z tego powodu nieszczęśliwym. Bo sorry, ale nikt wam nie uwierzy w to, że jak se dupniecie zdjęcie udostępnione ze strony „singlem być to zajekurwabista sprawa” że spędzacie walentynki z najlepszą na świecie osobą, czyli z samym sobą, że właśnie taka jest prawda.

Ogólnie nie mam nic do tego, że ktoś się cieszy z tego, że jest sam. Jak ja byłam, to źle mi nie było jakoś specjalnie. Ale nikt mi nie wmówi, że spędzanie Walentynek samemu jest lepsze niż spędzenie tego dnia z ukochaną osobą. No ni chuja! Nie ma takiej opcji, noł noł noł. I ja wiem, że skoro zakochani mają prawo celebrować, czasem zbyt nachalnie, swoją miłość, tak single mają prawo robić to, oznajmiać że są sami, zdecydowanie zbyt nachalnie. Ale niech do jasnej Anielki nie zatruwają swoim jadem tego dnia innym. To serio nie jest trudne.

Teraz czas na Was. W komentarzach na dole wypiszcie jak Wy spędziliście Walentynki, bez znaczenia czy jesteście singlami czy w związku.

 


Cześć! Ale super, że tu jesteś! Wiesz, już niedługo będę najlepszą blogerką na świecie. Dzięki Tobie mogę być też najpopularniejszą. Jeśli chcesz mi w tym pomóc i choć w minimalnym stopniu myślimy podobnie, to zostaw pod wpisem lajka albo komentarz, wiesz, że nic mnie tak nie motywuje :) Oczywiście jeśli chcesz dowiadywać się o moim tekstach jako pierwszy, to lajknij mój fanpage. Dzięki! ;)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s